Podróż po USA – Rzuć wszystko i wybierz się na Road Trip!

Poniższy film to tylko fragment całej podróży. Na początku października 2014 dosłownie rzuciłam wszystko i wybrałam się na 4 tygodniową podróż po zachodnim USA.

Co mogę Wam powiedzieć? USA jest tak wielkie jak się wydaje. Jest tak głośne jak się wydaje. Jest tak różnorodne jak się wydaje. I ma prawdopodobnie najlepsze drogi na świecie.

 

Pięknem krajobrazów naprawdę zdumiewa. Niekończące się drogi i horyzonty tak szerokie, że nie da się tego objąć wzrokiem, a co dopiero fotografią… Najlepsza część to wcale nie słynne miasta, jak Los Angeles, tylko małe miasteczka i spokojne rejony, otoczone nienaruszoną naturą, jak Sedona, czy Flagstaff, czy senne Morro Bay.

I oczywiście same drogi. Wiecznie zmieniające się widoki. Wieczne zmiany klimatu. Od oceanu po pustynię. Od kanionów po góry. I wszędzie ta bezkresna przestrzeń…

Nie zrozumcie mnie źle, USA to kraj z wieloma problemami, które widać zwłaszcza w miastach. Ale jak tylko podążysz którąś z mniej znanych dróg wszystkie te problemy znikają. Pojawia się zupełnie inny świat.

Więc jeśli jeszcze się zastanawiasz to nie ma nad czym – rzuć wszystko i jedź na Road Trip po USA! Bo tego się nie da opisać. To trzeba zobaczyć na własne oczy.

O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE”.

 

2 myśli w temacie “Podróż po USA – Rzuć wszystko i wybierz się na Road Trip!”

  1. Piękne fotografie. 🙂
    Dla mnie kierunek nr 1. Byłem miesiąc, ale mi mało. Kilka razy byłem w szoku jak tam ładnie. Mi najbardziej się Yellowstone i Grand Canyon podobały.

    Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s