Jak zacząć realizować swoje marzenia? Mała rzecz, wielkie efekty

 Zwykle nasze marzenia są bardzo odrealnione i niekonkretne. Dlatego dla większości, pozostają na zawsze tylko marzeniami. Niby wiemy czego chcemy, ale ciągle tkwimy w miejscu.

Weźmy najprostszy przykład – marzysz o tym, aby odwiedzić lub nawet zamieszkać na Karaibach? Na pewno wydaje Ci się to tak niemożliwe, że nawet nie zaczynasz analizować jak to zrobić. Za mało pieniędzy, za daleko, za trudno…

Aby Twoje marzenie w ogóle mogło zacząć się urzeczywistniać musisz poświęcić mu trochę swojej energii. Od czego więc zacząć? Od rzeczy banalnie prostej, ale za to niezwykle skutecznej.

Wyszukaj rzeczy, które ilustrują Twoje marzenia, wydrukuj je jako zdjęcia (chociażby w Rossmanie) i stwórz swoją tablicę marzeń. Koniecznie musi to być miejsce, na które ciągle spoglądasz, nie ważne czy w pracy czy w domu: lodówka, miejsce obok lustra w łazience, ściana obok biurka, przy którym często pracujesz.

Zacznij od jednego lub kilku i uzupełniaj wolną przestrzeń. Może to być wszystko – miejsca, które chcesz zwiedzić, wymarzony dom, szczęśliwa rodzina, dziecko, wymarzony partner, cokolwiek chcesz.

Widząc swoje marzenia codziennie zaczniesz podświadomie o nich myśleć. Twój umysł zacznie koncentrować się na nich w sposób od Ciebie niezależny. Zacznie pracować na Twoją korzyść.

To naprawdę działa. To czysta psychologia. Moja przygoda z Karaibami też zaczęła się od jednego zdjęcia. Spróbuj, nie masz nic do stracenia, za to wiele do zyskania.

Prawdopodobnie spodoba Ci się mój eBook „Jak odnaleźć swój raj”, bo chcesz zobaczyć jak wyglądała moja emigracja na Karaiby.


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE”.

 

3 myśli w temacie “Jak zacząć realizować swoje marzenia? Mała rzecz, wielkie efekty”

  1. hej, b.mnie zaintrygował Dominik. BNo w tym kraju, w którym jeszcze jestem stereotypy ..to ,że Panowie nie lubią wyprowadzek , a takie coś to ola boga, i tak czytam sobie ten blog czy inne to powinnam czesciowo zmienic towarzystwo.

    Polubienie

  2. Hej,

    Mój sen o zyciu w Kanadzie zaczął się od tapety n kompie było to moranie lake w górach skalistych i po 6 latach zamieszkałem w Kanadzie i odwiedziłem to miejsce które codzienine widziałem na swoim monitorze, uczucie niesamowite poczułem wtedy że moge wszystko i nie ma dla mnie rzeczy niemozliwych czasami potrzeba tylko toroche czasu by je zdobyć by osiagnac cel. W tym momencie zostało mi jeszcze pół roku w Kanadzie i szukam kolejnego miejsca w którym mógłbym żyć przez jakiś czas. Bo życie jest zbyt piękne i zbyt krótkie by spedzic je w jednym miejscu. Decyzja o wyjezdzie do Kanady nie była łatwa ale teraz wiem ze im mniej mam tym bardziej wolny i mobilny jestem. Kto wie moze za jakis czas rozpocznę kolejny rozdział swojego życia na Gwadelupie…

    Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s