Jak odnaleźć swój „raj”? – spotkania motywacyjne w Europie

Moi drodzy, już niebawem, 6 sierpnia – 5 września będę przebywać w Europie. W związku z tym planuję zorganizować przy okazji spotkania motywacyjne pod tytułem: „Jak odnaleźć swój raj?”.

Na spotkaniach omawiane będą różne kwestie związane z szeroko pojętym poszukiwaniem własnego szczęścia i miejsca na Ziemi. Wystąpią, oprócz mnie, mam nadzieję jeszcze inne osoby o inspirujących i motywujących historiach życiowych, jak np. Marek, który rzucił wszystko i wyruszył po swoje marzenia jachtostopem.

W związku z tym szukam osób, które chciałyby pomóc w organizacji takich przedsięwzięć. Być może ktoś ma w tym już doświadczenie? Niezmiernie ułatwiłoby mi to zadanie.

Jeśli chcielibyście wziąć udział w takim spotkaniu – napiszcie w komentarzach w jakiej miejscowości powinny się one odbyć. Do zobaczenia niebawem!
grecja

O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE”.

43 myśli w temacie “Jak odnaleźć swój „raj”? – spotkania motywacyjne w Europie”

 1. A może Gliwice, czasem mam wrażenie że brak tu tego światła życia o którym piszesz ale i spotkań z inspirującymi ludźmi. Znajdę miejsce jak trzeba 🙂

  Polubienie

 2. Kraków i Londyn(ewentualnie mniejsze miasto Hastings,tam będę podczas wakacji).Szczerze mogę pomóc w organizacji spotkania w KRAKOWIE(myślę o Auli na moim uniwersytecie w centrum) oraz w Anglii, mogłby mi pomóc kolega, który podobne spotkania już paręrazy organizowal!Będzie wspaniale Cię usłyszeć na żywo;)

  Polubienie

 3. Bardzo proszę Elbląg!!! 😀 lub chociaż Olsztyn czy Trójmiasto Zapraszamy – Twoje posty są BARDZO MOTYWUJĄCE!!! 🙂 Miłego dnia życzę wszystkim

  Polubienie

 4. Wszystko pięknie a może Szczecin Twoje rodzinne miasto ??? 😀
  Tak żeby było sprawiedliwie… Widzę , że jest tutaj kilka osób chętnych do pomocy z doświadczeniem w organizacji takich spotkań. Może, skoro już taki pomysł to by zorganizować małą trasę sprawdzając wcześniej zainteresowanie w danych miastach ?

  Polubienie

  1. Warszawa !
   Myślę, ze Poludnik Zero by nie pomieścił 1/3 chętnych, jest fajnym miejscem – ale tak małym, że większość osób, zatrzymałaby się na poziomie drzwi wejsciowych 😦

   Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s