Poranek pod palmami

Choć moje weekendy na Karaibach wyglądają bardzo różnie – mam swój mały poranny rytuał – gdy tylko mogę wybieram się wczesnym rankiem na pobliską plażę, by poćwiczyć jogę i powygrzewać się na słońcu.

I choć mieszkam tu już ponad 3 lata – te widoki nigdy mi się nie nudzą. Wręcz przeciwnie – mam wrażenie, że są coraz piękniejsze i coraz ciekawsze.

Mimo, że widzę to miejsce co najmniej raz w tygodniu – nadal zawsze przecieram oczy z wrażenia i zastanawiam się, czy to aby nie jakiś piękny sen…

 


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE”.

 

8 myśli w temacie “Poranek pod palmami”

  1. Właśnie wczoraj wróciłam z Karaibow 🙂 Widziałyśmy się w Poznaniu i już wtedy mówiłam że pojadę ale jakoś sobie tego nie wyobrażałam. A teraz już wróciłam… Oj, smutno, smutno… I dlatego juz podgladam loty na St Maarten . I będę wracac bo warto!

    Polubienie

  2. nudy!!a gdzie kopalnie,dymy z kominow gdzie praca wre..gdzie ruch samochodow i szum miasta..?! wiem gdzie… w d….!..pozdrawiam z laki pachnacej swiezo wzeszla zielenina.kwitna mlecze i spiewaja ptaki…

    Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s