WOW – Inspirująca tapeta na dobry początek tygodnia

WOW – „Wallpaper of the Week” – to seria tapet na dobry początek każdego tygodnia. Relaksujące widoki i inspirujące sentencje, które motywują do działania i spełniania swoich marzeń.

Tapety pojawiać się będą w każdy poniedziałek o poranku. Mam nadzieję, że pomogą Wam w osiąganiu Waszych celów, umilą dzień i będą cieszyć oczy. O tym dlaczego tak proste rzeczy mają na nas gigantyczny wpływ i mogą zmienić nasze życie przeczytasz tutaj: OD CZEGO ZACZĄĆ REALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA?


By pobrać tapetę wystarczy kliknąć w poniższy obrazek. Pozostałe tapety znajdziesz tutaj: KLIK

Miłego tygodnia!

 


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE”.

6 myśli w temacie “WOW – Inspirująca tapeta na dobry początek tygodnia”

 1. I niech tak zostanie 🙂 Francja jest już stracona podobnie jak Szwecja,Belgia,Niemcy,Austria i Holandia 🙂 Mam 15 lat i jak widać nie będzie dane mi żyć w spokojnym świecie 😉 Ale co zrobisz? No właśnie nic nie zrobisz.

  Polubienie

 2. Dokładnie mam takie same zdanie na ten temat , lecz Le Pen nie wygra wyborów .. a szkoda 2017 miał być rokiem prawicy.. a propos film powstał kilka lat przed falą imigracji ..

  Btw. Mam nadzieję ze na Karaibach tak nie ma i nigdy nie będzie ; kreole mają pewnie wysoki przyrost naturalny 😀

  Polubienie

 3. Co pani sądzi na temat islamizacji Francji i ogólnie Europy? Czy odbije się to na Karaibach? W końcu Gwadelupa czy Martynika są zamorskim terytorium Francji…

  Polubienie

  1. Islam zdobędzie w ciągu maksymalnie kilku dekad przewagę. Także niebawem Europa – w tym i Polska – będzie całkowicie zislamizowana. Od działań narodów Europy zależy teraz tylko to, jaka to będzie forma Islamu – nowoczesna, czy prymitywna.

   Islam sam w sobie nie jest żadnym niebezpieczeństwem dla Europy. Niebezpieczeństwem jest radykalna lewica, która obecnie doprowadziła Europę na skraj ubóstwa (mentalnego, o którym tak często piszę). Euro jako waluta jest warte mniej niż swoją połowę – czyli realna wartość każdego 1 EUR to mniej niż 50 Eurocentów. Także każdy kto trzyma oszczędności w Euro – jest przegranym.

   Jeśli jutro w wyborach wygra Marie Le Pen – i dotrzyma swoich obietnic o referendum w sprawie wyjścia z Unii – Unia jest skończona. Podobnież waluta Euro będzie skończona (jeśli Francja wróci do Franka, Euro upadnie). Niestety obawiam się, że nawet to nie powstrzyma sterujących Unią analfabetów ekonomicznych przed kontynuowaniem – na siłę – swojego „socjalistycznego pomysłu” – czego ofiarami będą kraje takie jak Polska (czyli te, które póki co nie chcą wychodzić z Unii, bo myślą, że na tym coś zyskują).

   Natomiast Karaiby jak wszystkie zamorskie rejony będzie się martwił takimi problemami 2-3 dekady później.

   Podsumowując – Islam nie jest problemem. Problemem jest radykalizacja Unii i socjalizm. Gdyby nie socjalizm – nie mielibyśmy dziś problemu z prymitywnym Islamem. Niemcy ze swoim wolnym rynkiem nie mieli przez tyle lat problemu z Turkami, ani z żadną inną islamską nacją. Poważne problemy zaczęły się „za Unii”.

   Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s