Jak żyć skutecznie i nie przejmować się innymi?

(Jeśli powyższy film się nie wyświetla – KLIKNIJ TU)

 


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE”.

5 myśli w temacie “Jak żyć skutecznie i nie przejmować się innymi?”

  1. Tylko, że dla Cejrowskiego prawda jest jedna i niestety wyłącznie jego własna. Nie jest w stanie przyjąć innej perspektywy, nie mówiąc o jakimkolwiek obiektywizmie. Niestety światowy człowiek, a ograniczony, dlatego ceniony głównie przez dyletantów, a nie przykładowo (ze względu na środowisko) podróżników, czy rzetelnych reporterów, dziennikarzy.

   Polubienie

 1. U mnie było inaczej niż u The, zostałam skrytykowana przez mamę że popełniłniam błędy, wg niej. I też miałam burzę w głowie. To czy podjęłam złą decyzję okaże się najwcześniej za kilka lat, ale doszłam do wniosku że nie będę spełniać oczekiwań innych ludzi, nawet jeśli to mama. I przypomniałam sobie stary wpis o popełnianiu błędów. Dzięki nim idę do przodu.

  Polubienie

 2. Rób, rób tak dalej!!! Sam ostatnio pewien znajomy wstrząsnął moim światem – uświadomił mi, że popełniam różne błędy. Wystarczyły 2 zdania, z pozoru, ot, tak, palnięte, aby mój mózg się przegrzewał przez kolejne kilka godzin. Ale motywacja do działania po tym wielka. Nie było to miłe, ale było to potrzebne. Jak sam później powiedział – liczył na to 😛 Czasem mamy wielki potencjał, tylko potrzeba nam tej jednej iskry, która wszystko zacznie.

  Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s