Jak być wolnym człowiekiem i spełniać swoje marzenia?

(Jeśli powyższy film się nie wyświetla – KLIKNIJ TU)


Dołącz do naszej facebookowej grupy „Życie Pod Palmami” by śledzić bloga oraz poznać się i porozmawiać ze mną i z innymi czytelnikami.


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE” oraz z e-booka:

8 thoughts on “Jak być wolnym człowiekiem i spełniać swoje marzenia?”

 1. Po tym widele stwierdzam że od zawsze byłam nieświadomą libertarianką. Nigdy nie zwracałam uwagi na politykę. Nie interesuje mnie ona i nie odczuwam jej bezpośredniego wpływu na moje życie. Choć chyba nie mam jeszcze w sobie tych wszystkich cech libertarian, o których wspominasz, a bardzo bym chciała:)

  Polubienie

  1. Tak jak wspominałam – większość ludzi jest. To ci, którzy myślą, że są „w centrum” a tak naprawdę po prostu olewają politykę, bo polityki nie potrzebują – robią swoje.

   Co do cech – wszyscy je mają, tylko nie są tego świadomi. Mechanizmy psychologiczne, doświadczenie, itd. nam to „blokują” w pewien sposób. Dlatego rozwój osobisty ta dużo daje.

   Polubienie

 2. Od kilku lat mieszkam z rodziną w jednym z wymienionych przez Ciebie krajów. Podpisuję się obiema rękami pod tym wszystkim co powiedziałaś.

  Polubienie

 3. Jak myślisz, czy libertarianizm )i wszystkie te piękne cechy, które za tym idą) może być „uśpiony”, np. z powodu depresji, odcięcia od siebie?

  Polubienie

  1. Jest uśpiony w każdym człowieku. Jesteśmy wszyscy w pewnym sensie „więźniami” naszej psychiki. Dlatego właśnie uważam, że psychologia jest najpotężniejszą z nauk – ważniejszą nawet od matematyki. Bo co nam po matematyce, jeśli nie mamy logiki – czyli zdolności do trafnego obserwowania przyczyn i skutków.

   Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s