Afirmacje – czy to działa?

(Jeśli powyższy film się nie wyświetla – KLIKNIJ TU)

 


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE”.

5 myśli w temacie “Afirmacje – czy to działa?”

 1. W jakim celu ludzie chcą zorganizować takie spotkanie, skoro treść, którą się dzielisz płynie poprzez Twojego bloga, od niedawna także w formie filmów?

  Polubienie

 2. Hej, mam pytanie odnośnie tego spotkania w Warszawie, kiedy orientacyjnie by było? Jakoś blisko – wrzesień/październik, czy bardziej listopad/grudzień? Ot, chodzi o względy organizacyjne (załatwianie noclegu u rodziny) i ile te warsztaty by kosztowały? (ot, trzeba by się przygotować na ewentualny wydatek :D)

  Polubienie

  1. Tak jak mówiłam – narazie to nie są nawet żadne plany. Narazie to jest pomysł i bardziej Wasz niż mój. Pożyjemy, zobaczymy. Najpierw muszę ustalić swój najbliższy pobyt w Polsce i zobaczyć czy w ogóle znajdę czas na coś takiego. Więc proponuję nic nie planować zanim nie będzie konkretów 🙂

   Polubienie

 3. Czytałam „Sekret” i jakąś jego kontynuację, i miałam podobne wrażenie, cuda niewidy, później słyszałam na jego przykładzie, że wizualizacje i pozytywne myślenie to „pic na wodę” i życie jest ciężkie i tyle… A myślę, że nie, jak to się kiedyś mówiło, „chcieć to móc!” 😉 Super, że Twoje marzenia się spełniły 😀 Co do koniczynek, to wcale nie głupie, w końcu nasze życie możemy zmienić o 180 stopni w każdej chwili, wystarczą chęci i odrobinę pogłówkować 😉 Na Martynę Wojciechowską patrzyli jak na wariatkę, kiedy nagle oznajmiła, że idzie zdobywać szczyty, nie mając na to pieniędzy ani tym bardziej zdrowia – a jednak dopięła swego. Bardzo fajnie opisuje to w swojej książce 😉 I o to właśnie chodzi! Trzeba walczyć o marzenia.

  Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s