Dlaczego pieniądze nie czynią bogatym?

(Jeśli powyższy film się nie wyświetla – KLIKNIJ TU)

 


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE”.

2 myśli w temacie “Dlaczego pieniądze nie czynią bogatym?”

  1. Katarzyno, bardzo dobrze mówisz. Niestety bardzo sporo ludzi mieszkających w Polsce po prostu nie chce zdać sobie sprawy ze swoich możliwości, z góry zakładając, że i tak im się nie uda. Wolą skrytykować i wyśmiać niż zastanowić się i ruszyć do przodu. Zawsze znajdzie się miejsce, gdzie możesz zarobić podwójnie dokładnie za to samo, co robiłaś w pracy poprzedniej. Zdarzyło mi się już to kilka razy i cały czas się zdarza. Tak jak mówisz, wymaga to trochę sprytu i trochę odwagi. Ludziom po prostu brakuje wyobraźni, taka to nasza polska rzeczywistość, szkoda ich trochę naprawdę.

    Polubienie

  2. To, o czym mówisz, to i tak tylko klasa średnia. Grupa, której 5, czy 10 ferrari nie zrobi różnicy w majątku, to kilka procent i oni są prawdziwie bogaci. Możemy się nauczyć, jak dobrze gospodarować naszymi pieniędzmi, ale do najbogatszych tego świata nam daleko.

    Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s