Jak zagadać i poznać ludzi?

(Jeśli powyższy film się nie wyświetla – KLIKNIJ TU)

 


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE”.

2 myśli w temacie “Jak zagadać i poznać ludzi?”

  1. Ja jestem introwertykiem. Nie jestem nieśmiały, po prostu poznawanie ludzi wydaje mi się nudne, musiałbym chyba przejść kurs aktorstwa, żeby nie wykazywać znudzenia. Nie boję się zagadać do nowych ludzi, wiem, że powinienem. Nie czuję się skrępowany, ani nie dbam za bardzo, czy wypadnę głupio. W czasach studenckich na każdej imprezie poznawałem dziewczyny, ale te znajomości konczyły się góra po jednym spotkaniu po imprezie, bo po prostu nie chciałem kontynuować bo mnie to nudziło. Poza jednym przypadkiem, jesteśmy 8 rok razem. Ona również jest introwertykiem i chyba po prostu sobie nie przeszkadzamy. A i nie nudzi mnie, bo jest inteligentniejsza ode mnie i odnosi większe sukcesy(tylko jej tego nie mówcie). Więc nie piszę tego, bo czuję się samotny. Ale jakoś to co mówiłaś nie odnosiło się za bardzo do mnie mimo, że jestem introwertykiem. Wolę być sam przez większość czasu ale myślę, że introwertyk nie równa się nieśmiały i niepewny siebie. Albo ja jestem jakiś całkowicie inny. Większość ludzi, których poznaje to faceci – piłka nożna i picie, lub kobiety – celebryci i moda. Więc dla mnie to nuda i rzeczy nie warte mojego czasu.

    Polubienie

    1. Fakt że to piszesz najlepiej świadczy o tym że warto poszerzać swoje horyzonty. Znam introwertyków z takim podejściem którzy zmienili swoje życie diametralnie gdy przestali myśleć w ten sposób i otworzyli się na świat i ludzi. To prawda że większość ludzi będzie dla nas „nudna” bo się „nie dogadamy” ale na tym rzecz polega, żeby szukać swojego otoczenia. To praca i wysiłek, nic takiego nie przychodzi łatwo i o to mi chodziło w tym widele.

      Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s