Geniusz Trumpa – dlaczego jest tak skuteczny?

Poniżej moment chwilę po wygranej Trumpa i jego reakcja. Jakie emocje odczytujecie z jego twarzy i mowy ciała?

 


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE”.

3 myśli w temacie “Geniusz Trumpa – dlaczego jest tak skuteczny?”

 1. Hejka właśnie zobaczyłem twój filmik o Trumpie i oczywiście dobra robota, ALE pominełaś cholernie ważną kwestię jaką jest afera wobec jego zwycięstwa i ruskich hakerach, którzy dali mu zwycięstwo w wyborach. Pewnie słyszałaś o aferze watergates (prezydent Nixon), afera wobec Trumpa będzie o wiele gorsza bo tym razem to nie sztab wyborczy konkurencji ale ruscy – śmiertelny wróg usa wpłyneli na wynik wyborów. Sledztwo w tej sprawie trwa – co dziennie coś nowego, odkryli że sztab wyborczy trumpa wiedział o ruskich, potem dotarli do jakiegoś niemieckiego banku gdzie miały płynąć pieniądze od jednej do drugiej strony, okazało się też że trump chciał wywrzeć na prokuraturze zamknięcie śledztwa. Ostatnio aresztowali bliskiego współpracownika donalda. Ten współpracownik obiecam im informacje za złagodzenie wyroku. Rzecz w tym że wyżej od tego bliskiego współpracownika jest już tylko zięć Trumpa i sam Trump. Oni już go prawie mają !!!
  A na każde oskarżenie o wywieraniu nacisku na prokurature ( udowodniono mu to !!) mówi „fake news” i to jego jedyny argument…

  Polubienie

  1. Śledzę to na bieżąco i mam tylko jeden komentarz – masowa histeria. „Russia” trwa już od ponad roku i jeszcze chwile potrwa. Polega to na ciągle silnym dysonansie i efekcie potwierdzenia, może rozwinę to dzisiaj. Dzięki za pomysł!

   Polubienie

 2. Z mojej perspektywy z twarzy Trumpa, podczas drogi na mównicę, można wyczytać świadomość ogromu ciężkiej pracy jaką teraz, po wygranej, przyjdzie mu wykonać. Bez euforii. Ale również bez załamania, czy zdziwienia. Po prostu świadomość ciężaru.

  Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s