Piękny brzuch i sylwetka bez wysiłku! 30 Dni do Beach Body!

Bez wysiłku? Jak to? Ano tak to! W miesiąc Ci mięśnie nie urosną, ani nie schudniesz nagle 20 kilo. Ale miesiąc w zupełności wystarczy, by uzyskać Beach Body

Co to jest Beach Body? To po prostu ZDROWE CIAŁO. Niekoniecznie szczupłe, wysokie, umięśnione czy „zrobione”. To po prostu zdrowy wygląd. A zdrowy wygląd można osiągnąć tylko poprzez zdrowy styl życia. I zdrowe podejście do siebie i jedzenia.

Jeśli więc chcesz mieć piękny, płaski brzuch, szczuplejszą sylwetkę I JEDNOCZEŚNIE nie chcesz się męczyć – dobrze trafiłeś. Piękne ciało nie wymaga wielkich wyrzeczeń i restrykcyjnych diet – wymaga tylko ZDROWIA. A zdrowie to wiedza. Wiedza o Twoim ciele: o tym co mu służy, a co nie.

I tą wiedzą będę się z Wami dzielić przez 30 dni. To nie jest przepis na to jak się zajechać ćwiczeniami i dietą. To jest przepis na to, jak poznać swoje ciało, jak go słuchać, jak sprawdzać, co nam sprzyja, a co szkodzi. To informacje na temat tego jak codzienne nawyki mogą zrujnować Ci nie tylko wygląd – ale i całe życie. To masa trików i prostych rozwiązań, o których nigdy nie usłyszycie od umięśnionych celebrytów. 

Bo nasze ciało to MY – gdy jest zdrowe i pełne energii – czujemy się cudownie! Doceniamy jego oryginalność i piękno! 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i dowiedz się rzeczy, o których nigdy nie słyszałeś, a które całkowicie zmienią Twoje podejście do Twojego ciała – i siebie samego. 

30 Dni do Beach Body startuje 1 czerwca 2018 roku
Weź udział w wydarzeniu i koniecznie zaproś znajomych, z którymi będziesz mógł wymieniać się doświadczeniami!

O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE”.

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s