Dostęp do wszystkich filmów i materiałów – Patreon!

Hey wszystkim! Ponieważ już od bardzo dawna wiele osób pytało mnie o formę wspierania bloga zdecydowałam się (w końcu) przetestować Patreon – serwis, który pozwala stworzyć społeczność niezależną od Facebook’a i innych social-mediów.

Dlaczego wybrałam Patreon? Bo to amerykański, sprawdzony serwis, który po prostu dobrze działa. W Polsce powstał odpowiednik Patronite, ale niestety działa bardzo bardzo źle. A wiecie, że ja mam kiepską cierpliwość do technologii :-).

Patreon zapewnia Wam dostęp do wszystkich materiałów – macie pewność, że nic nie przegapicie, jak to ma miejsce na Facebook’u i YouTubie, które po prostu nie pokazują Wam większości wpisów i filmów (nawet przy włączonych odpowiednich ustawieniach).

Więc od teraz wszystkie wideła i dodatkowe materiały będą dostępne tylko dla patronów bloga. Artykuły na blogu pozostają darmowe i dostępne dla wszystkich.

Możecie zostać patronami bloga w trzech różnych opcjach: od 1 do 4 dolarów na miesiąc, z odpowiednio różnym dostępem do nowych materiałów. Chodzi tu przede wszystkim o filmiki – „wideła”, ale planuję również przetestować różne formy kontaktu z Wami – od mejlowych pytań po rozmowy LIVE (jeśli technologia pozwoli).

Jeśli więc chcesz dołączyć do patronów „Życia Pod Palmami” – zapraszam na stronę: ŻYCIE POD PALMAMI NA PATREON. W każdej chwili możesz oczywiście zrezygnować z wspierania bloga. Do zobaczenia na Patreon!

Prawdopodobnie spodoba Ci się mój eBook „Jak odnaleźć swój raj”, bo chcesz zrozumieć jak wziąć życie w swoje ręce.


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE”.

4 myśli w temacie “Dostęp do wszystkich filmów i materiałów – Patreon!”

  1. Hej, czy mogłabyś opisać swój jadłospis z np. tygodnia? Myślę, że dałoby to bardzo dobry obraz jak wygląda taka dieta i może ułatwiłoby początek wszystkim chętnym to sprawdzenia swojego samopoczucia na tej diecie

    Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s