KONSULTACJE

W odpowiedzi na liczne sugestie i prośby udostępniam możliwość bezpośredniego kontaktu osobom, które potrzebują wsparcia w problemach i zmianach życiowych.

Zaznaczam, że dotyczy to kwestii psychologii, podejścia do życia, problemów w relacjach, itp. Konsultacje nie służą do zadawania pytań o Karaiby, ani pomocy z organizacji wycieczek, itp.

Zaznaczam również, że nie jestem psychologiem i moje obserwacje, wnioski i porady należy traktować tylko i wyłącznie jako subiektywne oceny. Procesu przemian możemy dokonać tylko my sami, nikt nie zrobi tego za nas. Te konsultacje są dla osób, które faktycznie chcą coś zmienić w swoim życiu, nie dla osób, które liczą, że ktoś zrobi coś za nie.

Jak wyglądają konsultacje?

Na początek musisz określić z czym konkretnie potrzebujesz pomocy wypełniając formularz na dole. Skontaktuję się z Tobą w ciągu kilku dni i ocenimy, czy i jak mogę Ci pomóc. Zaznaczam, że moim celem jest faktyczna pomoc, a nie w każdej dziedzinie będzie ona możliwa.

Następnie umawiamy się na konsultacje przez Skype w dogodnej dla nas obu porze. Konsultacja trwa 45 minut i kosztuje 99 PLN.

Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji wypełnij poniższy formularz: