KONSULTACJE

W odpowiedzi na liczne sugestie i prośby udostępniam możliwość bezpośredniego kontaktu osobom, które potrzebują wsparcia w problemach i zmianach życiowych.

Zaznaczam, że dotyczy to kwestii psychologii, podejścia do życia, problemów w relacjach, itp. Konsultacje nie służą do zadawania pytań o Karaiby, ani pomocy w organizacji wycieczek, itp.

Zaznaczam również, że nie jestem psychologiem i moje obserwacje, wnioski i porady należy traktować tylko i wyłącznie jako subiektywne oceny. Procesu przemian możemy dokonać tylko my sami, nikt nie zrobi tego za nas. Te konsultacje są dla osób, które faktycznie chcą coś zmienić w swoim życiu, nie dla osób, które liczą, że ktoś zrobi coś za nie.

Jak wyglądają konsultacje?

Na początek musisz określić z czym konkretnie potrzebujesz pomocy wypełniając formularz poniżej. Skontaktuję się z Tobą w ciągu kilku dni i ocenimy, czy i jak mogę Ci pomóc. Zaznaczam, że moim celem jest faktyczna pomoc, a nie w każdej dziedzinie będzie ona możliwa. Następnie umawiamy się na konsultacje przez Skype. Koszt konsultacji:

  • 150 PLN – 45 minut
  • 250 PLN – 90 minut

Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji wypełnij poniższy formularz: